Loading...

Hizmetlerimiz

Hizmetlerin tam listesi
 • İç Mekan
  Eska Mühendislik Mimarlık bugüne değin başarıyla hayata geçirdiği gayrimenkul yatırım projelerinde, Kat Mülkiyeti Kanunu ve komşuluk hukukunu ön planda tutarak site yönetim planları oluşturmuş, site yönetimi ve/veya işletme kadrolarını yapılandırarak yaşama/işletme döneminde huzurlu ortamlar oluşmasını sağlamıştır.
 • Yenileme
  Statik, Mimari, Mekanik ve Elektrik departmanlarımızın disiplinler arası çalışmaları, projelendirme sürecini hızlandırarak, daha sağlıklı projeler çıkarıyoruz.
 • Mimari
  Kuruluşundan bugüne gerçekleştirdiği projeler ile yerel ve uluslararası inşaat standartları ve iş kanunları konusunda edindiği bilgi ve tecrübe sayesinde Eska Mühendislik Mimarlık, dünyanın her yerinde ve her koşulda iş yapma kapasitesi ve kabiliyeti ile aşağıdaki alanlarda hizmet üretmektedir.
 • Bina Tadilatı
  ESKA 6306 sayılı Kentsel Dönüşüm Kanunu çerçevesinde, Yurtiçi ve yurtdışı deneyimlerini birleştirmek suretiyle daha nitelikli sonuçlara ulaşmak üzere bir araya gelmiş, siz müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek üzere faaliyetlerini sürdürür. ESKA yaşadığı coğrafyanın fiziksel yapısı ve sosyoekonomik yaşam şartlarını optimize ederek, kentsel dönüşüm alanında ; Gerçekçi ve hızlı süreç yönetimi, Doğru tasarım kararları ve Nitelikli uygulama sonuçları elde etmeyi amaçlar.